Pekelná revolúcia v Minecraft: Nether Update

Minecraft Nether Update

Bolo na čase, aby sme dostali nejaký väčší update. Všetci sme čakali na update jaskýň, alebo pridanie niečoho nového. Nope. Máme Nether Update, ale zasa nie je to najhoršie čo mohlo prísť. Naposledy sa o tomto hovorilo 11. Decembra a iba teraz vychádzajú ďaľšie informácie.

Novinky

Celkovo sa aj teším dokonca na tento update, kedže to oživí Nether celkom dosť. Narovno si povedzme, že Nether bola celkom umierajúca lokácia a stará ako sám minecraft. Mojang možno prinesie ďaľšie zmeny, ale o týchto vieme na isto že budú:

Piglins:
Je to nový mob, ktorý si stavá obydlie a môže s hráčom obchodovať. V podstate sú to Zombie Pigmen predtým než sa stali zombie. Budú agresívny voči hráčovi pokiaľ nebue mať na sebe zlaté brnenie. Naznačuje to, že sú posadnutí zlatom. Môžete s nimi vymienať tovar, čo predstavuje novú mechaniku.

Obchodovanie s nimi:
Systém je celkom zvláštný, musíte hodit item na zem, aby ste mohli obchodovať. Ak sa im rozhodnete vykradnúť chest, tak sa pripravte na rýchlu odplatu. Taktiež Piglins lovia nové stvorenie v Nether-y.

Hoglins:
Ďaľší nový mob, predtým známy ako Piglin Beasts. V podstate je to prasačí bojový typ mob, ktorý prebýva v Nether. Po prvý krát Hoglins, poskytujú jedlo dobrodruhom v Nether.

Tri nové biomes:
Doteraz Nether bol jednotvárny, nudný a iba občas posiaty Nether Fortress, ktoré boli tiež nudné. S týmto updatom, tam pribudnú 3 nové biomes.
Soulsand Valley, dezolátna lokácia, ktorá z vačšiny pozostáva z duší predkov Netheru.
Crimson Forests, sú červené lesy, kde môžete nájsť túlajúcich sa Hoglins.
Warped Forests, sú opak Crimson Forests, s modrou tematikou, ktorá ich zanecháva depresívnymi a relatívne bezpečnou lokáciou.

Nové bloky, vegetácia a ďaľšie:

Taktiež s novým updatom pribudne metrické tony nových blokov k novým biomes. Vrátane, ale nie je to limitované na: crimson a warped stems, basalt bloky, crimson a warped nylium (???), nether sprouts, crimson a warped roots, huby, warped wart bloky, weeping vines, soul soil a viac…. Dozvieme sa viac, čím bližšie budeme vydaniu.

Nové špeci efekty a mechaniky:
Mojang pridáva tonu úpravam efektom, zvukom, animáciam a mechanikám, ktoré budú sprevádzať Nether Update. Pridajú nové elementy k hraniu a celkovú strašidelnejšiu atmosféru.

Neposlednou vecou a jednou z najväčších vecí, ktorú pridajú bude Netherite! Nový ore, ktorý vám pomôže s brnením, nástrojmi, zbraňami a taktiež vaše veci môžu vystáť väčší level enchantu. Uvidí sa presne čo to bude robiť a ako ho získať.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár