Xbox One S dostane ďalší Minecraft Bundle

Xbox One S Minecraft Starter Pack
Super Duper Graphics Update ešte stále nevyšiel a nemáme o ňom žiadne nové info. Mojangu to však nebráni v ohlásení nového balíka Xbox One S – Minecraft Creators Bundle, ktorý sa začne predávať v blízkej dobe za 299€.

Na trh sa tak dostane nový balík obsahujúci, na rozdiel od tých minuloročných, kopu digitálneho obsahu do hry Minecraft, ako aj hru samotnú pre Xbox One. Súčasťou balenia je 1 000 Minecoinov pre použitie v Minecraft Marketplace, ako aj Starter Pack DLC. To pozostáva hneď z troch skin packov, Greek Mythology Mash-up, Plastic Texture Pack, Skin Pack 1 a Villains Skin Pack. Doplní to Creators Pack pozostávajúci z balíkov Adventurer’s Dream Mash-up a dodatočných balíčkov Winter Mini-Games Festival od Noxcrew, Relics of the Privateers od Imagiverse, PureBDcraft Texture Pack od BDcraft, Pastel Skin Pack od Eneija a Wildlife Savanna od PixelHeads.

Súčasťou balenia je aj 1-mesačný Xbox Game Pass1TB konzola Xbox One S s jedným bezdrôtovým ovládačom. Taktiež je v balení zahrnutý 14-denný trial Xbox Live Gold, s pomocou ktorého si môžete vychutnať multiplayer aj v Minecrafte, kde dokonca podporuje crossplay medzi Windows 10, Xbox One, VR, mobilmi a Nintendo Switch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 11. októbra 2018

    […] Microsoft pár týždňov po oficiálnom ohlásení spúša predaj dvoch nových edícii hry Minecraft na Xbox One. Hráči tak budú mať na výber celkom tri balíčky hry, ako aj nový Creators Bundle s konzolou Xbox One S 1TB, o ktorom sme informovali tu. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *