Pozrite sa na unboxing Xbox One S v limitovanej Minecraft edícii

Xbox One S Minecraft Limited Edition
Microsoft na tohtoročnom Gamescome okrem pár nových hier ukázal aj dve limitované konzoly. Tou prvou bol samozrejme Xbox One X v Project Scorpio edícii, ktorý sa vypredal ako čerstvé rožky. Druhou edíciou je ale pekná limitovaná edícia Xbox One S Minecraft Limited Edition.

Práve na túto limitovanú edíciu sa nám v uplynulých hodinách naskytol bližší pohľad. Microsoft totiž zverejnil unboxing konzoly, ktorý priblížil aj zopár zaujímavostí, ktoré doposiaľ neboli známe. Tematické balenie v sebe ukrýva konzolu s dizajnom, na ktorom spolupracoval tím Xbox priamo so štúdiom Mojang.

Výsledkom je, že konzola pripomína klasický trávny blok. Aby ho však trochu vylepšil, hlina a tráva sú od seba oddelené laserom. Spodná strana je vôbec poprvýkrát v histórii Xbox priehľadná a ponúka nám pohľad dovnútra konzoly, ako aj na redstone kábel prechádzajúci od zapínacieho tlačidla až po konektory na zadnej strane. Aby toho nebolo málo, redstone svieti a kvôli tomu je v balení aj stojan, ktorý bežne stojí 25€. Xbox One S v tejto edícii má aj upravené zvuky pre zapínanie, vypínanie a vysunitie disku z UHD BluRay mechaniky.

Súčasťou limitovanej edície je ešte aj tematický Creeper ovládač, Xbox Game Pass na 1 mesiac zadarmo a kódy na stiahnutie hry a Redstone Packu do nej. Navrch toho bude konzola dostupná v 1TB edícii už od 389,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Parádní konzole. Kdybych nečekal na XOX, tak je moje…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *