Minecraft vyjde v dvoch nových edíciách aj u nás

Minecraft Master Collection
Microsoft pár týždňov po oficiálnom ohlásení spúša predaj dvoch nových edícii hry Minecraft na Xbox One. Hráči tak budú mať na výber celkom tri balíčky hry, ako aj nový Creators Bundle s konzolou Xbox One S 1TB, o ktorom sme informovali tu.

Na výber tak bude okrem základnej edície, dostupnej na trhu už teraz, aj napríklad Starter Collection edícia, ktorá okrem základnej hry obsahuje balíček Starter Pack zložený zo štyroch DLC doplnkov: Greek Mythology Mash-up, Plastic Texturea Pack, Skin Pack 1 a Villains Skin Pack. Taktiež je súčasťou sady 700 Minecoinov, ktoré sa dajú použiť na kúpu balíčkov máp, vzhľadov, textúr a iného obsahuje v Minecraft Marketplace.

Dopĺňa to edícia Minecraft Master Collection, ktorá okrem Starter Packu a 1 000 Minecoinov obsahuje ešte aj dodatočný balíček Creators Pack. Ten pozostáva z doplnkov Adventurer’s Dream Mashup a Winter Mini-Games Festival od Noxcrew, Relics of the Privateers od Imagiverse, PureBDcraft Texture PackPastel Skin Pack od Eneija a Wildlife: Savanna od PixelHeads.

Okrem toho bude už od 16.10.2018 dostupná aj špeciálna edícia Xbox One S Minecraft Creators Bundle.

Minecraft Master Collection Starter Collection

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *