snakebyte predstavuje nový Tough:Kit pre Nintendo Switch

Nintendo Switch snakebyte Tough Case
Pár mesiacov po tom, ako výrobca príslušenstva snakebyte oznámil obaly Tough:Case pre Nintendo Switch, došlo k predstaveniu hotovej sady Tough:Kit, s ktorou sa hráči nebudú musieť obávať o stav svojej konzoly.

Sada pozostáva z početných produktov, ktoré majú za cieľ chrániť jednotlivé súčasti konzoly Nintendo Switch. Samozrejmosťou je aj obal Tough:Case, ktorý chráni konzolu zozadu a zároveň má skrátenú vrchnú časť, aby hráčov mohli kedykoľvek vziať Joy-Cony do rúk. Tento obal je dostupný hneď v dvoch verziách, tmavej a ružovej.

Súčasťou sady je aj puzdro Game:Case pre štvoricu kartičiek s hrami, ktoré si môžete vziať so sebou a zavŕši to ešte temperované sklo Screen:Shield PRO™, ktoré bolo navrhnuté tak, aby odolalo škrabancom aj poškodeniu. Cieľom je ochrániť, respektíve aspoň minimalizovať odreniny a škrabance na displeji v prípade, že by konzola padla. Keďže má konzola na displeji plast namiesto skla, v princípe nemožno displej jednoducho rozbiť. Nie je však oleofóbny a práve v tomto má ochranné sklo navrch.

snakebyte Tough:Kit for Nintendo Switch

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár