The Darwin Project si na Xbox One stiahli už 2 milióny ľudí

The Darwin Project Xbox One 2M
Hoci to sprvu nevyzeralo, že by The Darwin Project bol takou úspešnou battle royale ako PUBG a Fortnite, ukazuje sa, že štúdiu sa podarilo dostatočne odlíšiť od konkurencie. Výsledkom sú dva milióny hráčov len na Xbox One.

Hra vyšla na Xbox One prostredníctvom Game Preview programu, v rámci ktorého si hra prešla obrovským množstvom úprav a prišla si na kopu noviniek. Len na základe feedbacku tak do hry pribudli nové nástroje, schopnosti, rozšírili sa regióny a dokonca pribudol Duo mód pre hranie vo dvojiciach.

Hru doposiaľ hrali 2 milióny hráčov a vývojári preto nemajú dôvod zahadzovať uterák do ringu. Hre sa pomaly blíži vydanie 1.0 verzie, no už s najbližším updatom pribudnú úplné novinky. V rámci updatu, ktorý vychádza 16. októbra/října, pribudne do hry špeciálny story event The Death and Life of Roger D. Glanton. Event bude dostupný aj formou battle passu, skoro ako tomu je pri Fortnite.

The Death and Life of Roger D Glanton

Náplňou príbehu o Glantonovi bude zbieranie rôznych objektov v aréne a súčasne sa tak hráči dozvedia niečo viac o príbehu tohto battle royale sveta. Sám Roger Glanton je totiž muž, ktorý stojí za vznikom krvavého športu menom The Darwin Project. Event sa bude ponášať v halloweenskom štýle a hráči môžu odomknúť kopu tematických customizačných itemov, vrátane vecí z kategórií Epic a Legendary.

Battle Pass bude zakúpiteľný v Shope za 1 000 Ramenov a odmeny, ktoré môžu hráči získať v tomto evente, majú celkovú hodnotu 16 500 Ramenov. Battle Pass bude potrebný iba, ak si chcú hráči vychutnať event naplno, avšak samotný príbeh bude sprístupnený všetkým hráčom. Trvať bude od 16. októbra do 13. novembra/listopadu.

Darwin Project Roger D Glanton

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *