Marcové hry Games with Gold: Dobro vs. Zlo!

Games with Gold

Xbox Live Gold ako vždy prináša nové hry do knižnice. Pribudnú nám chuťovky, na ktoré sa môžete tešiť. Dracula vs. Satan? Áno prosím. Tento mesiac to znie ako na boj dobra proti zlu v týchto tituloch. Koho máte radšej? Jokera, Eggmana či Satana? Alebo dobrákov ako Batman, Shantae, Sonic alebo Dracula?

Batman: The Enemy Within – The Complete Season (1/3/2020 – 31/3/2020) Xbox One

Vrátťe sa do ulíc Gothamu a potrestajte kriminálnikov. Ako Batman a Bruce Wayne čelíte neľahkým alianciám. S návratom Hádankára, ktorý terorizuje mesto a ešte väčšou hrozbou na obzore, ako hlboko spadnete do temnoty?

Shantae: Half-Genie Hero (16/3/2020 – 15/4/2020) Xbox One

Sequin Land strhla vlna záhadných zločinov a iba Shantae vie zachrániť deň! V tejto krásne renderovanej 2D plošinovke pošlite moštrá vzduchom za pomoci devastujúcich útokov alebo sa transformujte na mocné stvorenia. Porazte géniov schovaných za poskokmi a rozdajte si to s ultimátnym nemesis Risky Boots!

Castlevania: Lords of Shadow 2 (1/3/2020 – 15/3/2020) Xbox 360/Xbox One

Dracula sa znovu vracia do Castlevania: Lords of Shadow 2. Oslabený a túžiaci po prepustený zo storočí spánku. Pomôžte Draculovi vrátiť sa do jeho slávneho hradu, aby znovu nadobudol svoje staré sily a porazil Satana! V čase stredoveku a aj v dobách moderných sa bude odohrávať finálna dramatická bitka medzi dobrom a zlom (alebo menším zlom a väčším zlom?), v epickom open-world dobrodružstve.

Sonic Generations (16/3/2020 – 31/3/2020) Xbox 360/Xbox One

Sonicov svet je zachvátený chaosom… Vrátťe sa v čase s novou záhadnou silou, interagujte s veľmi známymi postavami z minulosti vrátene mladšieho seba! S týmto combom zachránte svojich priatelov, porazte nepriateľov a zistite, kto je za týmto diabolským činom.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Pridaj komentár