Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 vyšiel, zatiaľ exkluzívne na PS4

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Activision po dvoch rokoch od prvých špekulácií skutočne vydal remaster jednej z najväčších a najkontroverznejších klasík, Call of Duty: Modern Warfare 2. Zatiaľ však iba na PlayStation 4.

Vďaka tomuto remastru si môžu hráči na PlayStation 4 znovu užiť klasiku z roku 2009, ktorá bola teraz remastrovaná a obohatená o podporu 4K rozlíšenia a vyššieho farebného rozsahu HDR.

Inovovaná verzia hry však obsahuje len príbehovú kampaň vrátane misie No Russian, kvôli ktorej sa titul v minulosti dočkal veľkej kritiky. Hráči v rámci misie totiž museli spáchať teroristický útok na letisku v Rusku. Activision musel dokonca upraviť hru tak, aby hráči mali na výber, či chcú misiu odohrať alebo nie. Rozhodnutie hráčov nemalo vplyv na achievementy. Inak tomu nie je ani teraz.

Na PS4 je hra dostupná už teraz. Na Xbox One a PC (Battle.net) vyjde 30. apríla/dubna za príjemných 24,99€. Pri predobjednávke dostanú hráči exkluzívny obsah do Call of Duty: Modern Warfare a Warzone. Titul pobeží v 4K 60fps a s podporou HDR na Xbox One X.

Pôvodná verzia Call of Duty: Modern Warfare 2 z Xboxu 360 je spätne kompatibilná s konzolou Xbox One.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *