Microsoft začína testovať Cloud Gaming pre iOS a PC

Xbox Cloud Gaming Browser iOS PC

Hovorilo sa o tom dlho, no len teraz sa začína testovať cloudové hranie pre iOS a počítače s Windows 10. Podmienkou je mať členstvo Xbox Game Pass Ultimate a internetový prehliadač.

Cloudové hranie bude už od zajtra dostupné pre niekoľko vyvolených predplatiteľov Xbox Game Pass Ultimate. O koho pôjde, si vyberie samotný Microsoft. Následne zvolení hráči budú môcť začať hrať viac ako 100 hier z ponuky Xbox Game Pass vo svojom prehliadači na adrese https://xbox.com/play. Kompatibilné sú prehliadače Chrome, Edge a Safari (pre iPhone a iPad).

Samotný web bude mať jednoduché rozhranie, vďaka ktorému má byť prístup k hrám jednoduchší, než kedy predtým. Hráči, ktorí budú mať možnosť testovať cloudové hranie cez prehliadač na PC alebo iPhone/iPade, budú môcť hrať hry buď s pomocou pripojeného Bluetooth/USB ovládača alebo dotykového ovládania, ktoré si môže užívateľ prispôsobiť na mieru. K dispozícii bude na úvod 50 hier.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *