Xbox Insiders môžu streamovať hry na Discord už dnes s funkciou „čoskoro“ pre všetkých

Od dnešného dňa môžu členovia Xbox Insiders streamovať hry na Discord, pričom „širšia dostupnosť“ funkcie Stream to Discord „už čoskoro“. Discord práve oznámil, že jeho „najžiadanejšia funkcia sa stáva realitou“, keďže od dnešného dňa budú môcť Xbox Insiders streamovať hry na Discord, pričom táto funkcia bude čoskoro dostupná na všetkých konzolách Xbox.

Dnes s nadšením oznamujeme, že možnosť Stream to Discord bude čoskoro dostupná pre Xbox! Toto je jedna z najžiadanejších funkcií Discord, ktorá umožňuje hráčom Xbox streamovať svoje hry Xbox Series X|S alebo Xbox One priamo do Discordu,“ oznam nám hovorí .

Funkciu si budú môcť najskôr vyskúšať zasvätenci z Xboxu, a to od dnešného dňa. „Xbox Insiders si môžu vychutnať jednu z najočakávanejších funkcií Discord na konzolách streamovaním svojej hry na Xboxe svojim priateľom z Discordu. Pamätajte si: ak ste jedným z tých šťastných Insiderov, nezabudnite poskytnúť akúkoľvek spätnú väzbu, ktorú máte, tímu Xbox a pomôcť robia zážitok tak skvelým, ako len môže byť!“

Keď budete mať prístup k tejto funkcii, budete musieť pripojiť svoj profil Xbox k Discord. Odtiaľ môžete streamovať na server Discord alebo na Discord DM alebo skupinový DM.

Je zaujímavé, že oznámenie Discordu tiež naznačuje: „Ani sme zďaleka neskončili a neskôr v tomto roku budeme mať ďalšie novinky, o ktoré sa podelíme s našimi priateľmi na Xbox.“

Matty

BOMBA!!! Kontakt na mna na discorde: bombavskolke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *