Supremacy DLC pre Call of Duty Advanced Warfare oznámené

Call of Duty Advanced Warfare Supremacy DLC

Call of Duty Advanced Warfare dostane už tretie DLC, ktoré dostalo pomenovanie Supremacy a vyjde už budúci týždeň na všetky platformy. Dodatok prináša 4 nové multiplayerové mapy (Parliament, Kremlin, Compound, Skyrise), ako aj novú kapitolu Exo Zombies v hlavnej roli s hviezdami ako Bruce Campbell, John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan a Jon Bernthal. Hráči tiež dostanú novú Exo Grabble techniku. DLC-čko vychádza 2. júna a bude stáť 14,99€. Majitelia Season Passu ho dostanú zadarmo.

Ako bolo spomenuté vyššie, dodatok obohatí súčasné Call of Duty o štyri nové mapy. Mapa Parliament sa odohráva pri Londýnskom parlamente na rieke Temži, kde stojí armádna nákladná loď. Mapa je rýchla a stredne veľká. Kremlin sa odohráva v Rusku, kde už tradične zúri zima… a vojna. Stredne veľká mapa sa odohráva na Červenom námestí pred parlamentnou budovou a hráči sa tu môžu tešiť na mínové polia. V mape Compound zavítame do tajného výcvikového zariadenia Atlasu v Colorade a narozdiel od predošlých dvoch máp, táto je malá a symetrická. A nakoniec je tu mapa Skyrise odohrávajúca sa na streche mrakodrapu Atlas Skyscraper v Aténach, v blízkosti Akropoly. Mapa je inšpirovaná obľúbenou mapou Highrise z Call of Duty Modern Warfare 2, no je položená do modernej doby. Inak si zachováva veľmi podobnú štruktúru.

Samozrejmosťou sú aj achievementy, ktorých je 10 a majú hodnotu 250(G). Jedná sa o tieto a všetky sa dajú dokončiť iba v režime Carrier:

  • Ensign – 10G – Dostaňte sa do 10. kola
  • Admiral – 50G – Dostaňte sa do 30. kola
  • Flotsam & Jetsam – 50G – Utopte loď v režime Carrier
  • Slot Jockey – 20G – Použite Grenade Disposal Machine 30-krát v jednej hre
  • Right of the First Defusal – 20G – Deaktivujte 5 plynových bomb v jednej hre
  • Take Off, Hoser! – 20G – Jazdite 5 minút na vozidle Chompy v jednej hre
  • Telefragathon – 20G – Telefragujte 50 nepriateľov v jednej hre
  • How long can you go? – 20G – Zabite 18 nepriateľov jedným nábojom vystreleným zo zbrane LZ-52 Limbo
  • Hugs! – 20G – Zabite 20 nepriateľov jediným výstrelom Explosive Touch
  • Mad Hops – Preskočte 4 živých žralokov behom 10 sekúnd

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *