Ďalšia štvorka v príprave, tentoraz Sniper Elite 4

Sniper Elite 3

Valentín skončil a gamerský život pokračuje opäť tak, ako doteraz, len bez všelijakých tých Double XP bonusov alebo limitovaných itemov. Dozvedáme sa však o zaujímavých novinkách. Jednou z nich je aj správa, že štúdio Rebellion pracuje na Sniper Elite 4, pokračovaní sniperskej akcie odohrávajúcej sa počas druhej svetovej. Teda, možno sa tam bude odohrávať aj štvorka. Informáciu o tom, že by sa mohol pripravovať štvrtý Sniper Elite, naznačil na svojom LinkedIn profile istý zamestnanec ADIA Entertainment, firmy, ktorá by mohla pomáhať Rebellionu s tvorbou hry.

Samotný spoluzakladateľ Rebellionu však povedal, že osoba, ktorá má Snipera v popise, nemá s jeho vývojom nič spoločné. Rovnako tak povedal, že Rebellion plánuje budúci mesiac alebo inokedy predstaviť novú hru. Nepovedal ale, že to bude Sniper Elite 4. Ale my už tušíme, že to môže byť ono. No veď uvidíme.

via VideoGamer.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *