Skutočný Sniper Elite: Tento 62-ročný ostreľovač naháňa strach ISIS!

Sniper Abu Tahseen

Minulý týždeň bola na Xbox Live veľmi dobrá zľava na veľmi dobrú hru. Sniper Elite 3: Ultimate Edition sa dal kúpiť len za 16€, čo je cena, za ktorú sa hra rozhodne oplatí. Predsa len je to strielačka odohrávajúca sa počas druhej svetovej a navyše sa sústredí na ostreľovanie – teda na činnosť, ktorá rozhoduje o víťazovi vojny. To samozrejme nie sú len tak obyčajné slová obyčajného človeka, dôležitosť sniperov sa osvedčila už niekoľkokrát v minulosti. A svoj status si udržujú sniperi aj dnes.

Svoje by vám o tom vedel povedať 62-ročný ostreľovač Abu Tahseen z Iraku. Iračan v dôchodkovom veku je totiž pravý badass a radikáli z neho majú strach – za necelý rok odstránil z povrchu zemského až 174 bojovníkov ISIS! A to všetko so svojou vernou puškou, ktorá ho nesklamala. A aj preto, že je to veterán, čo zažil 5 vojen a veľmi dobre pozná oblasť, ktorej vládne Islamský štát. Takže teroristi nemajú vôbec dôvod na radosť.

V minulosti už bojoval Jomkipurskej vojne, Invázii Kuvajtu, vojne v Zálive a tiež vo vojne medzi Iránom a Irakom. Je to teda skúsený veterán, ktorého už nejakí teroristi ISIS len tak nena*erú. Samozrejme, mať pokojnú myseľ, to je pri práci ostreľovača veľmi dôležité. Spolu s ďalšími faktormi, ako je napríklad extrémna trpezlivosť.

 

via AnonHQ

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *