Sniper Elite 4 nasadil svojmu Season Passu odvážnu cenovku

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4 už začína so všetkými formalitami a jednou z nich je oznámenie Season Passu pred vydaním. Tak tak, ani on sa nevyhol modernému trendu a hra si tak neučtuje len 60€ za základnú hru, ale už teraz si chce inkasovať ďalších 35 za Season Pass.

Za takúto cenu dostanú hráči prístup k niekoľkým bonusovým misiám a expansion packom, ktoré obohatia Sniper Elite 4 o nové zbrane, skiny a postavy do co-op a multiplayeru. Čo sa týka misií, tak po vydaní chcú tvorcovia vydať tri extra misie pre kampaň, ktoré budú sledovať útek Karla Fairburna z Talianska. Po boku týchto misií vyjdú dokopy tri expansion packy. Každý z nich má ponúknuť 3 nové zbrane, 8 skinov pre existujúce zbrane a dve nové hrateľné postavy. Season Pass tiež zabezpečí prístup k ďalším balíčkom, ktoré obohatia hru o ďalšie zbrane a výbavu, ako aj ďalšie tri postavy. No a nakoniec je súčasťou predobjednávkový bonusový obsah, ktorý obsahuje misiu, v ktorej máte opäť raz a zase zabiť Hitlera. Pretože poslední dvaja boli len jeho dvojníci. Obsah ako multiplayerové mapy a režimy budú dostupné zadarmo pre všetkých.

Takže štyri bonusové misie (vlastne tri ak ste si hru predobjednali) a niekoľko balíčkov zbraní a skinov. Presvedčilo vás to minúť ďalších 35€? Nás teda nie. Toľko nestáli ani dve plnohodnotné príbehové rozšírenia do GTA IV. Datadisky, ktoré trvali niekoľko hodín a ktoré mali samostatný dej, postavy a veľa ďalšieho.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár