Nové detaily k DLC Betrayal pre Battlefield Hardline

Battlefield Hardline Betrayal

Battlefield Hardline už čoskoro obdrží nové DLC s označením Betrayal a vzhľadom k blížiacemu sa dátumu vydania je aj celkom pochopiteľné, že nám EA konečne prezradila viac. Zverejnený bol nový trailer, v ktorom nám ukazuje štvoricu nových máp, ktoré rozšíria multiplayer hry. Jedná sa o mapy Alcatraz Island, Chinatown, Thin Ice a nakoniec o Cemetery.

Názov prvej mapy je veľavravný. Vlastne je to mapa odohrávajúca sa na Alcatraze a bojiskom sa stane práve preslávená väznica. Tématicky sedí táto mapa k hre ako riť na šerbel. Po nej nasleduje newyorský Chinatown, u ktorého sa autori inšpirovali mapou Grand Bazaar z BF3. Ďalej je tu mapa Thin Ice odohrávajúca sa v zasnežených lesoch, v ktorých nechýbajú ani padnuté lietadlá. Zaujímavá mapa. No a nakoniec je tu cintorín, čo môže priviesť nostalgiu tým, ktorí hrali Max Payne 3. Dodatok ďalej pridá duálne pištole, novú sniperku z triedy Professional, pištol strieľajúcu šípy, akčnú zbraň so silnými .500 nábojmi, pohrebák a snežný skúter.

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *