DLC: Battlefield Hardline – Robbery

Battlefield Hardline Robbery DLC

Nie že by som mal voči najnovšiemu Battlefieldu negatívny postoj, to nie, ale úprimne som mal pocit, že EA naň nejak zabudla. Teda hlavne pokiaľ ide o vydávanie DLC, pretože hra vyšla pred pol rokom, spolu s ňou aj Season Pass a za ten čas sme videli len jedno DLC. Vlastne dve, pretože na Gamescome EA odprezentovala druhé DLC menom Robbery, ktoré so sebou prináša nový režim Squad Heist, v ktorom sa proti sebe postavia dva 5-členné tímy. Je to v podstate prerobený režim Squad Rush z Battlefieldu 4 s tým, že teraz sa hrá za kriminálnikov, ktorí musia vykradnúť dva rôzne trezory. Súčasťou dodatku sú tiež štyri nové mapy, pomenované The Docks, Break Point, Museum a Precinct 7.

Vrámci balíčka tiež môžete čakať nové vozidlá a ich vylepšenia, novú kamufláž a polepy na autá a rovnako tak môžete čakať nové gadgety a nové zbrane: F2000, MDC, Famas, RPK, FN-57, Škorpión (CZ 3A1), Saiga 12, Barrett M82, M1 Carbine, MP7 PDW a vrhací nôž. Bonusom je Legendárna Super Funkcia, ale o nej ešte nevieme nič. Druhý dodatok pre Battlefield Hardline bude dostupný už tento mesiac pre tých, čo majú Battlefield Premium.

Napokon sú oznámené štyri achievementy s celkovou hodnotou 250(G). Battlefield Hardline tak má dokopy 52 achievementov s celkovou hodnotou 1450(G).

  • That’s Not a Knife! – 25G – Zabite 25 nepriateľov vrhacím nožom
  • Small Crew, Big Job! – 50G – Vyhrajte 10 súbojov Squad Heist
  • Become Legend – 150G – Dosiahnite level 150
  • Grandpa’s Automatic – 25G – Získajte hviezdu Gold Service Star pri M1 Carbine.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *