Je toto mapa pokračovania Red Dead Redemption?

Red Dead Redemption

Cez víkend sa objavila jedna celkom zaujímavá správa. Presnejšie, niekto veľmi dobre oboznámený s plánmi Rockstaru (nebol to Leslie Benzies?) zverejnil mapu pokračovania Red Dead Redemption, ktorého finálny názov ešte nie je celkom známy. Samotná hra by sa podľa nej odohrávala smerom na východ od mapy, na ktorej sme prežili stovky hodín. Na uniknutej mape však môžeme vidieť aj mestečko Blackwater, do ktorého na začiatku RDR pricestoval John Marston na lodi.

Red Dead Retribution(?) by sa malo odohrávať niekoľko rokov pred udalosťami v RDR, v čase, kedy tu ešte nejestvovala poriadna železnica. Vďaka tomu bude mapa o niečo čistejšia, pretože nehrozí, že by vás vďaka nepozornosti prešiel vlak. Hlavnou postavou hry by mohol byť Seth Briars alebo Irish. Nie je to celkom jasné. Je však jasné, že to nebude John Marston. Asi.

Red Dead Retribution Map

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *