Mafia III dostáva dve špeciálne edície

Mafia III

Dnešné bližšie oznámenie detailov o Mafii III nenechalo chladného zrejme nikoho, keďže sme sa dočkali nových záberov z hry a aj konečného dátumu vydania, ktorý je stanovený ešte na tento rok. A aby toho nebolo málo, tak obchodníci začali prijímať predobjednávky na dve špeciálne edície hry, ktoré vyjdú po boku tej štandardnej.

Mafia III (Deluxe Edition)

Toto je „prostredná“ edícia Mafie III. Táto edícia bude mať prakticky rovnaké baleni ako klasická edícia, no súčasťou balenia bude aj Season Pass, ktorý ponúka prístup k zatiaľ nepredstaveným DLC. Dúfame, že medzi nimi nebudú len balíčky áut a zbraní, ale aj nejaký ten Mission Pack. Zároveň ale máme trochu obavy, či misie, ktoré budú súčasťou týchto DLC, nebudú jednoducho useknuté zo základnej hry. Obavy sú po transakčnom fiasku s Mafiou II celkom na mieste. Veď sa stačí pozrieť na trailery a človek hneď vidí, koľko vecí bolo zmenených. Nehovoriac o tom, že Sicília bola kapitolou s niekoľkými misiami. Táto edícia sa dá predobjednať už teraz napríklad v GameExpres za 79,99€.

Mafia III (Collector’s Edition)

Mafia III dostane po vzore niekoľkých ďalších hier aj zberateľskú edíciu, ktorá obsahuje hneď niekoľko bonusových vecí. Okrem hry a Season Passu je súčasťou balenia aj soundtrack vylisovaný na vinylovej platni, čo bol už myslím predobjednávkový bonus k druhému dielu. Ďalším darčekom je artbook, tlačené obrázky a napokon ešte nejaké ďalšie, zatiaľ neodhalené bonusy. Rátame so steelbookom a možno nejakou 30cm figurku. Aj túto edíciu už možno nájsť za 120€.

Mafia III Deluxe Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *