Mafia III: Trailer #2, nové mesto a dátum vydania!

Mafia III trailer 2

2K Games sa včera po dlhej dobe ozvali a povedali, že už dnes uvidíme nový trailer. Ten práve vydali a spolu s ním oznámili nový dátum vydania. Hra mala vyjsť pôvodne už teraz, no namiesto hry sme dostali len informačné sucho. Teraz nám to ale tvorcovia kompenzujú a ukázali nám niečo viac z príbehu Lincolna Claya, vojnového veterána, ktorý vyrastal v sirotinci a svoje útočisko nakoniec našiel v podsvetí New Orleans.

Vlastne podľa nového traileru je to New Bordeaux, čiže hra bude opäť zasadená do fiktívneho mesta, ktoré si ale berie veľmi veľkú inšpiráciu zo skutočného New Orleans. Čo na traileri potešilo je, že američania nezabudli na české korene tejto značky a aj trailer je lokalizovaný. S dabingom vo finálnej hre sa však nepočíta. Z traileru je cítiť tak trochu nádych GTA-čka zasadeného do obdobia 60-tych rokov.

Trailer tiež ukazuje predobjednávkový bonus Rodinný Úplatek, ktorý dodá tri zbrane a tri DLC. A je tam aj Tommy Gun, yay!

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *