Potvrdený dátum vydania nového Call of Duty a remaster Modern Warfare!

Call of Duty 2016

Že tento rok vychádza nové Call of Duty, je jasné každému. Otázne ale bolo, aké bude toto nové CoD. Vydá sa po stopách duchov? Alebo bude pokračovať v šľapajoch Advanced Warfare? Ukazuje sa, že druhá možnosť má k pravde oveľa bližšie.

Tohtoročný diel od štúdia Infinity Ward by mal niesť meno Call of Duty: Infinite Warfare a podľa všetkého sa tak bude konať v budúcnosti. Podľa niektorých špekulácií dokonca až vo veľmi vzdialenej budúcnosti. Ale tu to nekončí. Najnovší únik, ktorý sa v noci objavil na Reddite, odhalil dátum vydania hry a taktiež špeciálnu Legacy edíciu, ktorá bude obsahovať aj Modern Warfare Remastered. Inak povedané, najobľúbenejší diel zo série sa dočká HD remastru s vylepšenou grafikou, ktorá viac odpovedá roku 2016.

Infinite Warfare, ako aj Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered, vyjdú 4. novembra/listopadu 2016, teda už o pol roka. Vychádzajú tak v čase, kedy sa pravdepodobne začne predávať aj Battlefield 5. Uňho nie je celkom jasné, či sa bude odohrávať v čase prvej, druhej alebo fiktívnej tretej svetovej vojny. Viac uvidíme buď v únikoch alebo až na EA Play konferencii, ktorá sa koná deň pred E3.

Call of Duty Infinite Warfare and Modern Warfare Remastered

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *