Nové detaily o remastri Call of Duty 4: Modern Warfare

Modern Warfare Remastered

Modern Warfare rozhodne patrí k najlepším CoD a nie je divu, že ho fanúšikovia chceli vidieť aj na Xboxe One. Activision vyhovel fanúšikom, ale vzal to po svojom a namiesto toho, aby zabezpečil spätnú kompatibilitu, vydá remastrovanú verziu hry, ktorá bude mať updatovanú grafiku a zrejme aj nejaké ďalšie vylepšenia, ktoré sa v tej dobe nedali realizovať. Po obsahovej stránke príde len o 6 multiplayerových máp, vďaka čomu ich tu bude 10. Samozrejmosťou je neorezaná príbehová kampaň.

Modern Warfare Remastered sa bude dať získať dvomi spôsobmi. Jednak ako samostatná hra na stiahnutie z Xbox Store a jednak ako súčasť špeciálnej edície Call of Duty: Infinite Warfare (Legacy Edition). Tento bundle bude stáť 110 dolárov, zatiaľ čo štandardná edícia hry má stáť vraj 80 dolárov. Na naše pomery celkom vysoká cena, ktovie ako to bude v USA. Každopádne sa z toho dá usúdiť, že ak si bude chcieť človek kúpiť Modern Warfare Remastered, bude sa dať kúpiť za 20-30€ na Store. Ako to tak vyzerá, obe hry zrejme vyjdú 4. novembra/listopadu 2016.

Call of Duty Infinite Warfare PreOrder

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *