V Dead Island: Retro Revenge budeme zachraňovať mačku

Dead Island Definitive Collection

Špeciálnym bonusom remastrovanej edície Dead Island pre Xbox One bude aj 2D rezačka Dead Island: Retro Revenge, ktorá nám ukáže úplne nový spôsob bojovania proti zombíkom. Nehľadajte tu ale nič seriózne, ide o paródiu s veľmi napínavým príbehom. Známy americký herec/komik Jack Black totiž bude musieť zachrániť svoju milovanú mačku! Tú mu uniesli rovno z jeho domova práve v časoch, kedy vo svete a blízkom okolí zúri zombie apokalypsa.

Graficky je Dead Island: Retro Revenge dosť podobný starým klasikám ako bol napríklad Duke Nukem alebo Commander Keen. Každopádne toto nie je hra, ktorú by ste hrali, pretože vás z nejakého nevysvetliteľného dôvodu prepadla nostalgia. Je to proste paródia, v ktorej budete masakrovať chodiace mŕtvoly tak, ako sa to robilo začiatkom 90-tych rokov. Hra je súčasťou kolekcie Dead Island Definitive Collection, ktorá vychádza na samom konci mája, 31.5. a ponúkne remastrované verzie DI a DI: Riptide.

Mimochodom, ak chcete vidieť ten silný príbeh o záchrane mačky zo zajatia zombíkov, určite si čeknite nasledujúci trailer.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *