Red Dead Redemption v Games with Gold a pre Xbox One?!

Red Dead Redemption

Po suchšom máji/květnu by sme sa mohli dočkať opäť vydareného mesiaca v Games with Gold. Alebo to môže byť zatiaľ najlepší mesiac, ktorý sme kedy mali? Záleží od toho, ako veľmi máte radi hry, ktoré vymenujeme v tomto článku. Totiž, podľa čínskeho leaku by sme sa mali dočkať štvorice hier a nám hneď padlo do oka Red Dead Redemption! Už dlhšiu dobu sa pracovalo na spätnej kompatibilite a ak sa únik potvrdí, tak by to znamenalo, že RDR, čoby jedna z najlepších hier tohto desaťročia, sa bude dať hrať aj na Xboxe One. Mohlo by sa zopakovať to čo pri Black Ops, keďže mnohí žiadajú, aby sa RDR dalo hrať aj na súčasnej generácii konzol. Výhodou by určite bolo, že by sa servery hry zrejme opäť zaplnili, čo by bolo super, keďže multiplayer v RDR bol dokonalý. Možno ešte lepší, než GTA Online.

Okrem RDR by sme sa podľa úniku mali ďalej dočkať hry BioShock Infinite, no je otázne, či sa táto hra objaví na Slovensku, keďže nie je v našom Xbox Store. Konieckoncov, raz nás už takto 2K Games odbilo a my sme miesto tretieho BioShocka dostali Banjo-Kazooie. Ak teda nedošlo k nejakej zmene, potom zrejme opäť my, slováci, dostaneme niečo iné, no. Ale nechajme sa prekvapiť, predsa len je toto leaknutý zoznam hier a tak, ako je šanca, že je pravdivý, tak je šanca, že je to fake.

No a pre Xbox One vyjdú tiež dve hry, medzi ktorými nájdeme aj jeden launch titul. Ryse: Son of Rome, čo je taká bojovka, ktorá chcela prezentovať výkonnostné schopnosti nového Xboxu a podarilo sa jej to, keďže grafika bola brutálna a na obrazovke sa to hemžilo nepriateľmi. Osobne som nemal možnosť ju nikdy hrať a preto som zvedavý. Druhou one-kovou hrou bude Lichdom: Battlemage a popravde o tejto hre počujem prvýkrát.

Red Dead Redemption Games with Gold

*Zdroj: XboxOneUK.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *