Games with Gold na marec boli odhalené

Games with Gold

V posledných dňoch sa na internete objavili nezmysly typu, že budúci mesiac dostaneme v rámci Games with Gold také hry ako The Amazing Spider-Man 2 alebo Super Lucky’s Tale.

To je však hotový nezmysel už len preto, že Activision nevlastní práva na Spider-Mana a hra bola kvôli tomu stiahnutá z predaja v Xbox Store, aj v obchodoch. Krabicovky sa ešte nájsť dajú, ale je to beh na dlhú trať a mnohí špekulanti ho predávajú za prehnane vysoké ceny.

Aktualizované 17:40:

Microsoft zverejnil už aj oficiálnu ponuku marcových/březnových Games with Gold pre zvyšok sveta. Užívatelia budú mať k dispozícii od 1. do 31. marca Adventure Time: Pirates of the Enchiridion a od 16. marca do 15. apríla/dubna sa k nemu pridá Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Hra doslova ušitá na mieru pre predplatiteľov Xbox Live Gold.

Čo sa legacy podpory týka, v prvej polovici marca má byť k dispozícii ďalšia Xbox klasika od Lucasarts, Star Wars: Republic Commando a od druhej polovice pre zmenu Metal Gear Rising: Revengeance od Konami.

via Reddit

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *