Microsoft môže odkúpiť Relic Entertainment

Age of Empires IV

Microsoft plánuje aj tento rok nakupovať vývojárske štúdiá a preto neprekvapí, že sa objavujú rôzne špekulácie. No kým niektoré sú čistou fikciou, iné v sebe môžu ukrývať zrnko pravdy.

Taký môže byť aj prípad najnovšej špekulácie, ktorú zverejnil na Twitter inak renomovaný leaker Klobrille. Ten v minulosti správne predpovedal viaceré akvizície, hovoril aj o budúcich plánoch a celkovo sa zdá, že ide o niekoho s veľmi dobrým prehľadom o dianí v Microsofte. Klobrille najnovšie vraví, že spoločnosť si robí zálusk na Relic Entertainment.

Štúdio je známe pre prácu na mnohých tituloch vrátane Company of Heroes 2, sérii Warhammer 40 000 a napokon majú pracovať aj na Age of Empires IV. Prácu na titule má štúdio aj napriek tomu, že oficiálne patrí pod Segu. To ale nič nemení na tom, že Microsoft môže štúdio od Segy odkúpiť.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *