Age of Empires III: Definitive Edition sa predstavuje prvým trailerom

Age of Empires III: Definitive Edition

Age of Empires III: Definitive Edition je otvoreným tajomstvom. Vieme, že je vo vývoji, ale to je asi všetko, čo sme o hre doposiaľ vedeli. Na dnešnom Gamescom Opening Night livestreame sa to ale zmenilo.

Xbox Game Studios ukázali vôbec prvé zábery z definitívnej edície hry. Z nich vyplýva, že hre dostane výrazne aktualizovanú grafiku vrátane prerobených cutscén, remastrované audio, pribudnú dva nové režimy založené na historických udalostiach (Historic Battles) a Art of War. Ďalšou novinkou budú dve nové civilizácie, za ktoré budeme môcť hrať: švédi a inkovia.

Už samozrejmosťou je prítomnosť všetkého doposiaľ vydaného DLC obsahu, ako boli expanzie The War Chiefs a The Asian Dynasties. Napokon, hra ponúkne cross-platform multiplayer a bude dostupná na Steame, Microsoft Store a v službe Xbox Game Pass už 15. októbra/října 2020.

Hra vyžaduje 42GB voľného miesta na disku.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *