Máte chuť zabiť politika? HITMAN vám to už budúci týždeň umožní

HITMAN Elusive Target 2 Congressman

Asi nikoho nešokujem, keď poviem, že politici hnevajú mnohých ľudí a tí majú občas chuť ich minimálne vykopnúť z parlamentu. Nie je to len u nás, ale platí to v celom svete a možno to inšpirovalo Io Interactive pri tvorbe druhého Elusive Target kontraktu pre Hitmana. Tvorcovia totiž oznámili, že druhý kontrakt takéhoto druhu sa bude volať The Congressman a ako už názov svedčí, tu sa budeme musieť zbaviť kongresmana, ktorý zrejme niekoho nahneval tak, že je len na Vás, aby ste ho odstránili a vyriešili tak problém, ktorý trápi zadávateľa misie.

Pretože ide o Elusive Target, opäť tu platia rovnaké podmienky ako minule. Na zabitie kongresmana budete mať 48 hodín a máte len jednu jedinú príležitosť. Akonáhle zomriete, pokazíte to alebo kongresman zmizne z lokality, je koniec. Nemôžete ukladať hru a nemáte prakticky žiadne priame info o tom, kde sa váš cieľ nachádza. Nejakého tušáka by ste ale mohli mať vďaka intro videu. To sa mi na tomto type kontraktov páči, pretože postavy v nich majú nejakú minulosť, majú dôvod byť na danom mieste a nie sú to len tak hocijaké postavy: Boli totiž priamo vytvorené pre kontrakt. No a odmenou za jeho úspešné dokončenie bude nejaký ten špeciálny doplnok. Za dokončenie 5 Elusive Target kontraktov vám bude odmenou outfit z Hitman: Absolution a za dokončenie 10-tich kontraktov dostanete outfit z Blood Money.

Nový Elusive Target bude sprístupnený budúci piatok, 27. mája/května o 18:00 nášho času.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *