HITMAN Spring Pack prináša Sapienzu zadarmo

Hitman Sapienza
Po novom HITMAN-ovi ani stopy, ale IO Interactive nespí a práve teraz ohlásilo Hitman Spring Pack, ktorý má hráčov navnadiť aspoň na prvú sezónu.

Tento špeciálny balíček je navrhnutý podobne ako predošlý Intro Pack, ktorý je dostupný už permanentne zadarmo. Na rozdiel od tréningových misií a Paríža však hráči majú k dispozícii druhú mapu – Sapienza.

V druhej kapitole príbehu má Agent 47 zabiť vedca a jeho asistentku, ktorí vo svojej vile v malebnom mestečku na azúrovom pobreží Talianska skúmajú geneticky modifikovanú baktériu, ktorá je smrteľná len pre vopred určenú obeť – pre ostatných je teda neškodná. Zároveň však existuje riziko, že táto baktéria môže byť zneužitá na politické ciele a efektívne odstraňovanie nepohodlných ľudí. Okrem toho je v Sapienze dostupná ešte jedna špeciálna misia, ktorá bola inšpirovaná superhrdinskými filmami. A tým, ako sa môže natáčanie takýchto filmov veľmi fatálne pokaziť. Ak je na scéne 47.

Spring Pack je však dostupný len po obmedzenú dobu – do 3. apríla/dubna 2018.

HITMAN™ - Spring Pack
HITMAN™ - Spring Pack

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *