HITMAN našiel nového vydavateľa

HITMAN Definitive Edition
Ak ste ešte nehrali posledného HITMAN-a, teraz máte možnosť to napraviť. Doposiaľ nezávislé štúdio IO Interactive totiž oznámilo, že mení vydavateľa. Kým prvú sezónu vydalo Square Enix, teraz sa už o vydávanie značky postará Warner Bros. Interactive.

HITMAN sa mal ešte minulý rok dočkať debutu druhej sezóny, no k tomu nedošlo a zdá sa, že prvé informácie o nej uvidíme až tento rok. Ešte predtým ale IO Interactive začne predávať HITMAN: Definitive Edition pre PS4, PS4 Pro, Xbox One a Xbox One X. Stane sa tak už 15. mája/května 2018.

Táto edícia bude obsahovať kompletný obsah prvej sezóny, bonusové letné levely zo Sapienzy a Marrakesha, sezónu Patient Zero (4 misie, 3 kontrakty, 3 nové zbrane a 3 outfity), sadu outfitov inšpirovaných značkami Kane & Lynch, Freedom Fighters a Mini Ninjas, balíček Blood Money Requiem Pack a samozrejme aj iný obsah, ktorý bol doposiaľ pre hru vydaný. Zahŕňa všetky bočné kontrakty, výzvy a aktualizácie vrátane updatov pre PS4 Pro a Xbox One X.

HITMAN Game of the Year Edition Overview

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár