HITMAN vychádza v bezplatnom vianočnom balíku

HITMAN Holiday Pack
Aj keď teraz IO Interactive pracuje na novej sezóne HITMAN-a, ako aj na novej hre, ešte stále si nemohli odpustiť jeden vianočný darček pre fanúšikov.

V rámci vianočných sviatkov vydali špeciálny bezplatný trial, ktorý okrem úvodných tréningových misií v ICA Facility ponúkne zadarmo lokalitu Paríž. Tá ponúka 2 príbehové misie – The Showstopper a vianočnú misiu Holiday Hoarders so zaujímavými obeťami a vecami na odomknutie.

Okrem nich balíček ponúka 20 Escalation kontrakty, približne 150 výzev, profesionálnu obtiažnosť a dva balíčky s itemami – Vampire Magician Challenge Pack a Secret Santa Challenge Pack, využiteľné v paríži. Tiež sa tu dajú získavať achievementy a postup sa prenáša automaticky do plnej hry, ak by sa hráči rozhodli si ju kúpiť. Upgrade na plnú verziu pritom stojí aktuálne len 19,99€. Holiday Pack je dostupný zadarmo na stiahnutie do 5. januára/ledna 2018.

HITMAN™ - Holiday Pack
HITMAN™ - Holiday Pack
Developer: IO Interactive A/S
Price: unknown

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *