HITMAN má posledný týždeň na zabitie posledného Elusive Target

Hitman Landslide

IO Interactive už dávnejšie sľubovalo, že počet Elusive Target kontraktov v prvej sezóne Hitmana bude obmedzený. A čo sľúbili, to aj splnili. Tento týždeň má Agent 47 pred sebou úplne posledný Elusive Target prvej sezóny.

V poradí 25. Elusive Target kontrakt sa odohráva v noci v Marakeshi, teda na mape z bonusovej misie. Hitman má teraz za úlohu zabiť zabávača menom Mr. Giggles, ktorý vyzerá ako potetovaný Agent 47. Tento zabávač prevádzkuje podzemný cirkus Soirée Horrible, kde prezentuje horibilné atrakcie ako súboje zvierat a iné krvavé športy. Podľa ICA nie je známe, prečo je v Marakeshi, známe je len, že je niekde v centre Marakeshu. Klient, ktorý požaduje zabitie tohto zabávača, zároveň požaduje, aby Agent 47 našiel zoznam klientov, ktorý sa nachádza niekde v podzemí.

Misia sa volá The Entertainer.

Spolu s ňou IO Interactive vydalo nový patch, ktorý upravuje systém bojov, ktorý je teraz podľa tvorcov záživnejší. Tiež sa znížili podmienky na odomknutie Professional obtiažnosti. Už netreba Master Level 20, stačí level 5. Opravený bol tiež bug v misií, kde sa dala na generála Zaydana zhodiť toaleta. Chyba spôsobila, že okrem generála mohol zomrieť aj 47. A nakoniec, čo poteší nás, xboxerov, asi najviac – rýchlejší loading.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *