Hitman: Blood Money a Absolution získali rating pre Xbox One a PS4

Keď niekto naposledy udelil rating nejakej HITMAN hre, daná hra bola do niekoľkých mesiacov ohlásená. Sniper Assassin je toho ukážkovým príkladom, keďže tento režim/hra vychádza spolu s HITMAN 2.

Nie je to však jediná hra, ktorej by sme sa mohli dočkať. PEGI totiž udelila rating aj ďalším dvom dielom – Blood Money a Absolution – pre Xbox One a PS4. Vyzerá to teda, že okrem vývoja novej hry pracuje IO Interactive aj na porte alebo remastri starých hier. Toto poteší najmä u Blood Money, ktoré na Xboxe 360 vyžadovalo v PAL regióne 50 Hz obrazovku, takže hra nefungovala na každom televízore.

Problém s frekvenciou obrazu však už bude v novej verzii zrejme odstránený, takže si hru zahrajú konečne aj tí, ktorí nemohli. Samotná hra vyšla pôvodne ešte v roku 2006. Získala pritom veľmi pozitívne hodnotenia, 82% na Metacritic. Rovnako veľkej popularity sa už pokračovanie z roku 2012 nedočkalo, ale zjavne ani to neodradilo vývojárov od preportovania či remastrovania hry na nové konzoly.

V tejto chvíli nie je jasné, kedy budú remastre ohlásené. Najbližšie sa koná len X018, čo môže byť jedným z miest, kde môžu byť remastre ohlásené.

via ComicBook

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *