HITMAN bude bohatý aj v januári

Hitman Logo

HITMAN to bude mať v januári veľmi pestré. Io Interactive teraz zverejnilo svoje plány a do vydania krabicovky plánuje priniesť zopár kontraktov a jednu bonusovú misiu.

Ešte v priebehu tohto týždňa môžeme očakávať, že do hry pribudne nový Escalation Contract odohrávajúci sa v Marakeshi. Nie je to však jediný takýto kontrakt, počas mesiaca pribudnú ešte dva do Paríža a Colorada. V oboch lokalitách sa počas mesiaca objaví aj Elusive Target, pričom ten v Colorade bude zrejme dosť ťažký. Pred koncom mesiaca pribudne 10 nových Featured kontraktov (už asi aj bolo načase).

Nakoniec, v čase vydania krabicovej verzie hry môžeme čakať veľký januárový update, po boku ktorej pribudne aj tretia bonusová epizóda Landslide. O nej sme počuli už pár mesiacov dozadu a podľa pôvodných sľubov mala vyjsť ešte minulý rok. Ale ten termín sa nestihol, čo je dôvod, prečo HITMAN obdrží túto misiu až koncom januára/ledna alebo dokonca až začiatkom februára/února.

 

HITMAN January Content Schedule

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *