Mirror’s Edge dostane vlastný televízny seriál

Mirror's Edge Catalyst

EA je tak trochu hipster, robiť filmy založené na hrách je moc mainstream a tak treba spraviť niečo iné. Knihu? Nie, to tu už bolo (a bolo to lepšie, než filmy). Seriály!

Štúdio Endemol Shine Studios (to prvé slovo znie trochu jak liek na atrózu) sa totiž pochválilo, že získalo práva na značku Mirror’s Edge a rozhodne sa ju využiť na natočenie vlastného TV seriálu, ktorý sa bude, ako inak, odohrávať vo futuristickom meste Glass a bude sledovať príbeh hrdinky Faith, ktorá bojuje proti systému. Samozrejme by v seriáli nemala chýbať kopa akcie a ani parkour, na ktorom je vlastne celá hra založená. Sharon Hall, prezidentka štúdia Endemol Shine, verí, že Mirror’s Edge má možnosť presadiť sa pred svetovým publikom. Vyzdvihuje tiež, že hlavná postava je silná a nezávislá žena a že hra má obrovskú fanúšikovskú základňu. Nie je ale známe, kedy sa seriál začne vysielať.

Hra však vyjde 9. júna/června, mala vyjsť ale už tento týždeň. Seriál, tipujeme, že bude už čoskorooooo, na JOJkeeeeee.

Mirror's Edge Catalyst

via Deadline

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *