Mirror’s Edge, Skate 3 a Gears of War 3 budú vylepšené pre Xbox One X

Mirror's Edge Catalyst
Microsoft plánuje využiť výkon Xbox One X aj pri spätnej kompatibilite a len pár dní dozadu ukázal, ako bude vyzerať napríklad Halo 3.

Potvrdené však boli aj vylepšenia pre The Elder Scrolls 4: Oblivion, Fallout 3 (s podporou HDR) a Assassin’s Creed. MajorNelson však potvrdil ešte ďalšie tri hry. Vlastne len potvrdil to, čo sa zistilo už skôr, teda ide o také pokazené prekvapenie. Vieme však, že sa medzi upgradovanými titulmi objaví Skate 3Mirror’s EdgeGears of War 3.

Skate 3 je viacmenej jasné, vďaka youtuberovi PewDiePie totiž musela EA znovu začať vydávať nové kusy tejto hry. Aj dnes ide o veľmi úspešný titul, hoci sa pred pár rokmi zdalo, že jej dni sú spečatené. Aj tu sa ukazuje sila fanúšikov! Odmenou bude grafický upgrade hry na Xbox One X. Ako čakačka na Skate 4 to myslím že bohate postačí. No a vylepšenia Gears of War 3 pre Xbox One X možno poslúžia ako náhrada za „Ultimate“ remaster.

skate 3

via Twitter

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Možná, že strategie zpětné kompatibility (s vylepšením her) může souviset s tím, přilákat zpět k Xboxu hráče, kteří znechuceně odešli uvedení Xbox one před čtyřmi lety.. Každopádně za Oblivion palec nahoru. HURÁ, HURÁ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *