Microsoft zlacňuje Xbox One na 299 dolárov

Xbox One 299

V uplynulých mesiacoch sme sa mohli viackrát stretnúť s príjemnými zľavami na Xbox One. Vtedy išlo len o časovo obmedzené akcie, no po novom takéto „akciové“ ceny oznámil aj samotný Microsoft. Spoločnosť ohlásila, že 500GB verzia konzoly sa bude predávať za 299 dolárov a to až do 13.6., teda začiatku konferencie E3 2016. V našich obchodoch sa tak bude dať Xbox One zohnať už za 300€. Je však možné aj, že sa bude dať zohnať aj za nižšiu cenu, ale to už závisí od samotných predajcov.

Každopádne k zlacneniu došlo len pár dní pred E3, čo môže znamenať len jediné: Microsoft naozaj predstaví nový hardvér. Hovorí sa pritom o dvoch modeloch. Prvým by mal byť nový Xbox One Slim, ktorý bude až o 40% menší než súčasný model a vo svojej najvyššej konfigurácii by mal ponúknuť až 2TB disk. No a druhou novinkou by mal byť nový Xbox, ktorý ponúkne viaceré novinky.

Xbox One Console

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *