Games with Gold na august odhalené!

WWE 2K16

Games with Gold opäť prekvapujú. V ponuke sú totiž opäť štyri hry, z toho dve pre Xbox 360, na ktorých tentoraz podľa slov Microsoftu môžeme ušetriť až 120 dolárov. A verte či nie, niektoré z toho sa naozaj vyplatia. Pre Xbox One bude totiž v prvej polovici mesiaca dostupná taktická akčná záležitosť Warriors Orochi 3 Ultimate, ktorá sa hrá príznačným japonským štýlom: Bojovka 3v3.

V druhej polovici mesiaca nás však čaká niečo, čo zaujme aj tunajších fanúšikov športových hier: WWE 2K16, takže aj vy už budete môcť konečne vstúpiť do ringu a postaviť sa súperom ako je Triple-H, John Cena, Goldberg alebo aj legendárny Hulk Hogan, wrestler a herec v neúspešných Céčkových filmoch. Ten najhorší z nich má na ČSFD úspešnosť 3%. Takže tak. Ale zápasník je to dobrý, to sa musí uznať.

Na Xboxe 360 nás potom v prvej časti mesiaca čaká indie arkáda Spelunky, ktorá mi zo screenshotov trochu pripomína staršiu mobilnú záležitosť Goldminer. V druhej časti mesiaca sa pozrieme na Beyond Good & Evil. O tejto hre som si dlhšie myslel, že nejak súvisí s jednou z mojich srdcoviek, Beyond: Two Souls. Ale nie, v skutočnosti je to úplne iná hra od úplne iných vývojárov. Hra s karikatúrnou grafikou sleduje príbeh investigatívnej novinárky Jade, ktorá odhaľuje globálnu konšpiráciu týkajúcu sa mimozemšťanov. Ale nie je to Martin Daňo Simulator, keďže tu sa aj bojuje. Jade je totiž majsterkou bojových umení. Takže tak.

Games with Gold August 2016

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *