Slovenská hra v Games with Gold? Áno!

Vikings Wolves of Midgard Slovania Games with Gold

Microsoft už tradične oznámil ponuku hier, ktoré si budú môcť do svojej xboxovej knižnice stiahnuť všetci predplatitelia Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass Ultimate. Ponuku na apríl/duben 2021 navyše odštartuje slovenská hra!

Po celý mesiac totiž bude k dispozícii zadarmo na stihanutie diablovka inšpirovaná severskou mytológiou Vikings: Wolves of Midgard. Táto hra pochádza od košického štúdia Games Farm, ktoré pracovalo už napríklad na hre Shadows: Awakening. Obe si právom odniesli tituly Slovenská hra roka v rokoch 2017 a 2018, takže o kvalitu sa netreba báť. Košickí vikingovia sú skvelou voľbou pre fanúšikov RPG. Slovenčina však v hre bohužiaľ absentuje.

Vikings - Wolves of Midgard
Vikings - Wolves of Midgard

Na svoje si prídu aj fanúšikovia závodných hier. Presnejšie fanúšikovia tých najväčších áut, ktoré kedy jazdili preteky. FIA European Truck Racing Championship bude dostupné zadarmo na stiahnutie od 16. apríla/dubna do 15. mája/května, a ponúkne oficiálne licencované závody FIA ETRC so všetkým, čo k tomu patrí. To znamená 14 tratí, 20 tímov a jazdcov a 45 kamiónov pripravených pobiť sa o pódium. To všetko s prístupom k desiatke režimov spravodlivo rozdelených medzi singleplayer a multiplayer. A či je to dobrá hra? Dočítaš sa v našej recenzii.

Truck Racing Championship
Truck Racing Championship

Pre Xbox 360 až Xbox Series X|S bude až do 16. apríla/dubna dostupná unikátna strieľačka Dark Void. V nej vstúpiš do Voidu, zlého paralelného sveta plného nepriateľských mimozemšťanov, silných zbraní a temného tajomstva. Na prežitie ti nestačí len vedieť bojovať, ale aj sa pohybovať s jetpackom. ROCKETMAN!

Dark Void
Dark Void
Price: $2.99

A poslednou, štvrtou hrou v ponuke bude retro 2D strieľačka Hard Corps: Uprising od ARC System Works a Konami, ktorá vyšla ešte v roku 2011 na Xbox 360 a neskôr bola skompatibilnená s novými konzolami Xbox One a Xbox Series X|S. Ak je toto tvoja šálka kávy, tak potom si ju budeš môcť vychutnať od 16. do 30. apríla/dubna.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *