WRC 6 má dátum vydania

WRC 6

Po nie príliš obľúbenom WRC 5 sa tvorcovia rozhodli zozbierať čo najviac feedbacku od hráčov a fanúšikov série a na základe ich návrhov a sťažností vydávajú WRC 6. Nové pokračovanie poteší nielen vylepšenou grafikou, ale zmeny sa dotkli aj fyziky vozidiel, čo je obrovské plus. Obzvlášť WRC 5 bola v tomto prípade fakt tragická. Hra vlastne nebola až tak o závodení, ako o snahe udržať svoj rally voz na všetkých kolesách. No skrátka, bolo to totál nahovno. Asi ako včerajšie počasie.

S WRC 6 však prichádza veľká zodpovednosť veľká zmena. A príde už o pár mesiacov! Internetové obchody totiž začali prijímať predobjenávky na najnovší diel, ktorý sa začne predávať za 59,99€ už 7.10.2016. Ako vyzerá toto nové pokračovanie, uvidíte v traileri nižšie. A na titulke hneď vidíme jeden dôvod, prečo by nám hra mohla urobiť radosť. Tak už len nech Forza dostane Octaviu RS.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *