Microsoft v minulosti predával Xbox Live Starter Kit, takto vyzeral

xbox live

Dnešná generácia xboxerov pozná zlaté členstvo Xbox Live len ako 25-miestny kód na bločku, a možno už aj to nie. Skrátka, je to tá vec, ktorá umožňuje hrať hry online.

Spôsobom, akým Microsoft distribuoval Xbox Live Gold, sa však za roky výrazne zmenil a to, čo hráči do rúk postupne dostávali, bolo čoraz menšie. Ešte nejaký čas dozadu, v zlatej ére Kinectu okolo roku 2011, bol Xbox Live Gold zabalený do papierových krabičiek s mäkkým zeleným vnútrom, v ktorom sa ukrýval onen kód. Ešte skôr to však boli klasické karty podobné tým, ktoré ukazujete predavačkám v Bille, a na nich sa nachádzal 25-miestny kód.

Zdroj: Reddit

Omnoho skôr, v dobe úplne prvého Xboxu, však hráči mohli získať obrovský Xbox Live Starter Kit. Ten umožnil hráčom vstúpiť do konzolového online sveta, teda umožnil niečo, čo v tej dobe poriadne nezvládal ani PlayStation 2. Revolučná sada obsahovala všetko, čo hráč v tej dobe potreboval na vstup do online multiplayeru: 12-mesačné Live členstvo, headset a demo disk s trojicou hier: Tom Clancy’s Rainbow Six 3, FIFA Football 2005 a OutRun 2.

Zaujímavý úlovok sa objavil na Reddite.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *