HITMAN, Tekken a ďalšie hry budú v Games with Gold

Games with Gold

Je tu znovu ten krásny čas, kedy sme odmenení za to, že platíme za exkluzívny Gold alebo Ultimate Game Pass a odmenou sú hry zadara. Skúste mi povedať, kto nemá rád veci zadarmo?

Ja ich mám rád veľmi a mali by ste aj vy, pretože vám prinášame update o tom čo na vás čaká tento september/září. Všetky hry sú dostupné samozrejme aj na Xbox One – niekto totiž robí spätnú kompatibilitu správne. Však, Sony?

HITMAN: The Complete First Season (Recenzia)

Prvá hra, o ktorej sa budeme baviť nie je o nikom inom ako o neslávnom Agentovi 47. Zapojte sa do misií po celom svete! Ocitnete sa v Paríži, Hokkaide, Marakeši, Bangkoku, Colorade a Sapienze. Každá lokalita obsahuje výzvy, ktoré budete musieť splniť, aby ste ju dokončili na 100%. Prinesie vám to kopec srandy a aj veľa nervov, pretože to nie je také ľahké ako sa to zdá. Hra bude dostupná od 1. septembra až do 30. septembra na Xbox One.

We Were Here

Spojte sa s kamošom alebo s úplne neznámym človekom na nete v tejto puzzle hre, ktorá vám dá zabrať a opráši mozgové závity. Obaja ste v odľahlej časti mapy a záleží iba na vás či to zvládnete. Jediné čo vám pomôže, je spoluhráč, vysielačka a dobrá komunikácia (možno aj nejaké Youtube návody, ale psssssst. To nikto nemusí vedieť) Hra je dostupná od 16. Septembra až do 15. októbra/října. Trúfnete si na skladačku?

Earth Defense Force 2025

Ayyyyyyylmao. Pár rokov po tom, čo na vás zaútočili mimozemšťania sa na vás vrhli opäť. Nestačilo, že ste ich odpálili niekam za Jupiter jedenkrát, ale vrátili sa pre ďalšiu porciu. Tentokrát sú silnejší, ale to aj vy. Máte na výber z arzenálu viac ako 100 zbraní (Zahrňuje to aj super obleky), ktoré rozpútajú peklo. Najväčšia sranda je, že najprv pošlú po vás obrovských mravcov a pavúkov…. (deja vu?) a až potom ozajstných mimozemšťanov. Ste pripravení ich odpáliť až na Uranus? Hra na vás čaká od 1. až do 15. Septembra pre Xbox One a Xbox 360.

Tekken Tag Tournament 2

V poslednom rade, ale aj tak sa nepatrí ho zahadzovať, je Tekken. Dokonca asi najpopulárnejší. Známy svojimi postavami vás poteší dvakrát tak viac bojmi v jednom súboji. Pripravte sa na fiestu, kde prepínať postavy je normálne pre lepšie kombo! Plno postáv, kopec srandy a nespočetne kombinácií unikátnych tímov. Nájdete ten najviac OP tím, s ktorým rozsekáte protivníka alebo najviac vtipný tím, ktorý vás bude baviť hodiny? Tekken bude dostupný od 16. až do 30. Septembra pre Xbox One a Xbox 360.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *