Metro Exodus a ďalších 6 hier opustí Game Pass

Metro Exodus Xbox Game Pass

Ponuka Xbox Game Pass sa pred niekoľkými dňami rozšírila o sériu Kingdom Hearts a No Man’s Sky, ktoré rovno obdržalo podporu cross-playu medzi Xbox One, PS4 a PC.

Celkovo bolo oznámených 7 hier pre Xbox a 6 hier pre PC. Konzolovú ponuku už pred pár dňami rozšírili tituly Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue, No Man’s Sky a Dungeon of the Endless. Počínajúc dnešným dňom, hráči si môžu odteraz predinštalovať novú hru Grounded od Obsidianu, ktorá je zatiaľ v early access programe. K tomu ešte tento týždeň pribudne kartová hra Thronebreaker: The Witcher Tales a The Bard’s Tale ARPG.

Na PC zas pre zmenu pribudla hra z Warhammer univerza, Battlefleet Gothic Armada 2, ale aj mecha akcia Battletech. Rovnako pribudla hra Dungeon of the Endless a No Man’s Sky. V pláne sú potom ešte hry The Bard’s Tale ARPG a beta Grounded od Obsidianu.

Tieto hry odišli a odídu:

Znamená to však aj, že Xbox Game Pass stráca hromadu hier ako na PC, tak na Xboxe. Už včera bol posledný deň, kedy ste si mohli zahrať nasledovné:

  • Book of Demons (PC)
  • Everspace (PC / Xbox)
  • Resident Evil Revelations (Xbox)
  • Riptide GP: Renegade (PC / Xbox)
  • Samorost 3 (PC)
  • Superhot (PC / Xbox)
  • Supermarket Shriek (PC / Xbox)
  • The Last Door: Season 2 (PC)
  • The Stillness of the Wind (PC)

A Microsoft už avizuje, že z ponuky odíde ďalších 7 hier. Reč je o Metro Exodus, ktoré je podľa našej recenzie jednou z vizuálne najkrajších hier pre Xbox One X, ACA NEOGEO Metal Slug X, ďalej recenzovaný epizodický titul Life is Strange 2, nezávislý Neon Chrome, akčný Shadow Tactics: Blades of the Shogun, SteamWorld Dig 2 a survival titul The Flame in the Flood.

Avizované sú aj straty v PC verzii, odkiaľ takisto odíde Metro Exodus, ACA NEOGEO Metal Slug X, Neon Chrome, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, SteamWorld Dig 2 a The Flame in the Flood. Z čisto počítačových hier môžeme očakávať stratu hier Die for Valhalla a prvý diel Battlefleet Gothic: Armada.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *