Deals with Gold: Predám Hviezdu smrti, zn. výpredaj

Star Wars Wallet Laser

Tento víkend bol asi náznakom toho, čo sa blíži. Cez víkend sme mohli hrať Forzu Motorsport 6, no a teraz si ju môžeme kúpiť so zľavou v rámci Deals with Gold. Presne taká je jedna z mnohých zliav v tohtotýždňových Deals with Gold.

Za zmienku však určite stojí Activision a jeho výpredaj hier. Asi nemusím konkretizovať, v zľave sú všetky diely Call of Duty pre Xbox One a značná časť pre Xbox 360. Výnimkou je CoD2, ktoré minulý týždeň pribudlo do zoznamu spätnej kompatibility. To možno uvidíme budúci týždeň, keďže už sme tu mali jeden výpredaj Call of Duty rozdelený na dve časti. Lenže výpredaj sa netýka len Activisionu a jeho hier.

Tento týždeň si môžete so zľavou zohnať aj Star Wars Battlefront, takže tu vidíme vesmírny nádych minulotýždňového výpredaja. V ňom sa dalo kúpiť Elite Dangerous, teda tá hra, ktorou chcelo byť No Man’s Sky. Ďalej tu máme Tour de France, takže môžete predbehnúť Sagana alebo môžete bojovať s dinosaurami v ARK: Survival Evolved. Je to len Game Preview, no získate tak svoj úplne prvý titul s podporou Xbox Play Anywhere. Formálne je však prvou XPA hrou ReCore, ktoré sa dá len predobjednať a rozhodne nie je vo výpredaji.

Celú ponuku pre Slovensko vidíme tu:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *