Mass Effect Andromeda v marci?

Mass Effect Andromeda

Už je to nejaký ten piatok, čo BioWare oznámilo Mass Effect Andromeda. Ten by sa po niekoľkých odkladoch mal konečne dočkať vydania na začiatku budúceho roka a teraz už asi aj vieme, kedy.

Hra by mala vyjsť 21. marca/března 2017. V ten deň sa do predaja okrem hry dostane aj artbook s hardcover obálkou. Ten bude ukrývať rôzne artworky a koncepty z vývoja, čo bude vzhľadom k dlhoročnému vývoju zaujímavá „podívaná“. Práve artbook bol pre BioWare tým, čo pokazilo prekvapenie. Na Amazone sa totiž dostal artbook do predobjednávok a spolu s ním aj informácia, že vychádza po boku hry. A aby toho nebolo málo, tak Amazon rovno odhalil aj dátum vydania, March 21, 2017. Respektíve, túto informácui zverejnil vydavateľ Dark Horse, ktorý má na starosti tlač a uvedenie knihy do obehu. Dátum vydania však nemal odhaliť on, ale BioWare a malo sa tak zrejme stať až budúci mesiac. Vtedy si totiž fanúšikovia série pripomínajú N7 Day, 7.11.

The Art of Mass Effect Andromeda Leaked Date

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár