Radioaktívne Deals with Gold s Fallout 4

Fallout 4

Tento týždeň sa nesie v duchu teaserov na nové Red Dead. Ale to nič nemení na tom, že sú tento týždeň k „mání“ aj nové zľavy, ktoré sa dotkli niekoľkých veľkých hier. A áno, zase raz je tam to GTA V.

Ale okrem neho sa dostali do výrpedaja aj také hry ako Fallout 4 či DiRT Rally, na ktoré sa ja osobne teším už nejaký čas. To je teraz k dispozícii len za 35€, no nekúp to. K Falloutu 4, verím, že fanúšikov potešia zľavy na hru samotnú a aj na všetky DLC, ktoré pre ňu vyšli. A aj keby Fallout nebol pre vás zrovna tou pravou, ešte stále si môžete kúpiť nejakú staršiu Laru. Plus, na minulotýždňový výpredaj pesničiek do Rocksmith zareagovali aj Harmonix, takže zlacneli nejaké hudobné balíčky do Rock Band 4. Áno, je toho menej, ale minulý týždeň sme mali pre zmenu giga-výpredaj hier na Xbox 360.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *