Microsoft teasuje Black Friday so zľavami až do 67%

Black Friday Xbox Live

Koniec novembra nemožno zavŕšiť inak, než Black Friday výpredajom. A ten bude opäť stáť za to, zlacnených bude až 250 hier pre Xbox One a Xbox 360 so zľavami v rozmedzí od 10% do 57% pre všetkých.

Pre zlatých členov si Microsoft ešte navyše prichystal dodatočných 10%, takže vlastne niektoré tituly môžu byť lacnejšie až o 67%. Či medzi nimi bude GTA V, to vážne netušíme, ale bolo by to milé gesto vzhľadom k tomu, že túto hru dnes už má každý. Aj GTA je totiž jednou z hier, ktoré sa vo výpredaji objavia. V teaser traileri, ktorý dnes bol uverejnený na YouTube, môžeme vidieť obaly viacerých hier, ktoré sa dočkajú zliav. Medzi nimi možno nájsť aj čerstvé novinky ako Gears of War 4, Titanfall 2 alebo Battlefield 1, po boku starších hier ako je Witcher 2 alebo Skate 3, čerstvo pridané do spätnej kompatibility. Na celý zoznam kompatibilných hier si však budeme musieť počkať až do zajtrajšieho poobedia alebo večera, v závislosti od časového posunu. No veď uvidíme.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *