HITMAN dostane novú vianočnú misiu Holiday Hoarders

HITMAN Holiday Hoarders

Aj vy ste si už mysleli, že je prvá sezóna HITMAN-a u konca? Aj my. Ale vyzerá to, že nás čaká ešte jedno prekvapenie. Je ním nová vianočná misia Holiday Hoarders.

Jej hraním navyše môžete potešiť ľudí, ktorí to potrebujú. Pri príležitosti jej vydania sa IO Interactive dohodlo s nadáciou WCRF a vy budete môcť prispieť na výskum rakoviny. Aj preto bude táto epizóda dostupná pre všetkých zadarmo a IO dúfa, že prispejete na už spomínaný výskum.

Čo sa týka obsahu, misia Holiday Hoarders nás zavedie znovu do Paríža. Opäť sa tam koná módna show, no vašou úlohou nie je odstrániť vedúce osobnosti značky Sanguine. Vašim cieľom sú dvaja zlodeji, ktorí získali prístup do palácu a teraz kradnú všetko, čo im príde pod ruky! A vy, skoro ako ten malý Kevin, budete mať možnosť s nimi poriadne zatočiť. Ale na štýl Agenta 47, že sa s dvojicou zlodejov už v ďalšej epizóde nestretneme. Vašou úlohou však bude aj ponachádzať darčeky rozmiestnené po mape, za čo získate pekné odmeny. Napríklad zbrane s vianočnou tématikou alebo Santov oblek. A kto by nechcel mať Santov oblek, že?

Epizóda vychádza už budúci týždeň, 13. decembra pre Xbox One aj ďalšie platformy. Vydaná bude ako patch, ktorý premení mapu Paríž do decembrovej podoby a tiež pridá spomínanú misiu. Zatiaľ však nie je jasné, či to bude rátané ako príbehová misia alebo ako Escalation kontrakt. No nič, uvidíme budúci týždeň a vychutnajte si trailer!

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *