Dropbox prichádza na Xbox One

Dropbox

OneDrive už nie je jediný cloud, ku ktorému môžete pristupovať cez Xbox. Odteraz je pre Xbox One dostupný aj Dropbox.

Dropbox pre Xbox One funguje podobne ako aplikácie OneDrive a teda umožňuje sledovať fotky, videá a ďalšie súbory, ktoré máte uložené v cloude. Veľmi príjemne ma prekvapila podpora textových formátov, vďaka čomu môžete na Xboxe sledovať aj svoje dokumenty alebo prezentácie. Žiaľ bez možnosti úpravy, ale ruku na srdce, písanie textu s joystickom je strašné.

Okrem streamovania súborov tiež môžete rôzne súbory stiahnuť pre offline použitie, takže ak máte na Dropboxe uložené napríklad seriály, môžete ich takto stiahnuť do konzoly a mať ich kedykoľvek so sebou. Nechýbajú tu ani funkcie spravovania a zdieľania nahraných súborov. Jednoducho, aplikácia na mňa pôsobí veľmi vyspelo a je vidieť, že si na nej dal Dropbox záležať. Prostredie je čisté, jednoduché a zmestí sa do obrazovky, narozdiel od niektorých appiek.

Dropbox Lite
Dropbox Lite
Developer: Dropbox Inc.
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *