10 celebrít, o ktorých ste (ne)vedeli, že majú Xbox

Xbox One Console

Keď tak pozeráme život dnešných celebrít, človek by povedal, že im ani nezíde na um hranie na niektorej z herných konzol. Ale aj ony sú len ľudia a preto existuje veľká šanca, že sa s niektorou z nich stretnete v multiplayeri a ani o tom neviete. Samozrejme za to „ťažké“ zháňanie celebrít na Xbox Live môžu gamertagy, pretože nie každý hrá pod svojim skutočným menom. A tak sa možno stretnúť napríklad so Snoop Doggom, Eminemom alebo dokonca aj s Megan Fox! Tu sme vybrali 10 celebrít, ktoré majú Xbox a s ktorými si možno niekedy zahráte Call of Duty.

1. John Cena (oP TacTicZ)

Vy ho nevidíte, ale on vás áno, lebo teraz je jeho čas! John Cena, dnes už legendárny WWE zápasník, si po zápase v ringu rád zahrá a jeho herný vkus je vskutku vydarený! Na jeho profile môžeme nájsť achievementy z rôznych hier vrátane Call of Duty (ktoré je medzi celebritami veľmi populárne), Skyrimu, Halo alebo dokonca aj Minecraft. Možno prekvapí, že medzi jeho hrami vôbec nenájdete WWE 2K.

WWE 2K15

2. Bill Gates (MSgates123)

Prekvapenie? Aj Bill Gates má Xbox (doslova), ale žeby na ňom mal veľa hier? To sa nedá povedať. V skutočnosti na jeho profile nájdete len štyri hry, Call of Duty 4, Black Ops, Halo 3 a GTA IV. Lebo GTA musí byť.

3. Conan O’Brien (RealConanOBrien)

Skvelý americký zabávač a moderátor, ktorý vo svojom gamertagu dáva najavo, že on je ten skutočný a ostatní sú fake, má Xbox. Aj keď jeho aktuálny gamertag nie je známy, vieme, že hrá na Xboxe v rámci programu Clueless Gamer. Ak neviete o čo ide, tak nižšie prikladáme ukážku. Podľa nás to sú najlepšie recenzie na hry, z ktorých sa dozviete veľmi veľa!

Conan O'Brien Clueless Gamer

4. Ice-T (Lord 187x)

Pod takýmto nickom by ste celebritu zrejme nehľadali. Ale ona tam je a je to gangsta rapper Ice-T, ktorý si po boku svojej raperskej kariéry rád zahrá dačo na Xboxe. Medzi jeho hrami nechýba napríklad ani Fallout 4 či Dead Rising 3.

5. Jim Carrey (x Doofy)

Trololol. Jim Carrey hrá snáď všetko, na čo si spomeniete: GTA, Minecraft, Diablo 3 a dokonca chce, aby ste ukázali ľuďom, že Battlefield 4 je skvelá hra.

6. Russell Brand (SoiledLeader539)

Obľúbený britský zabávač, Russell Brand, je tak trochu pokrytec. Kritizuje spravodajstvo za nevhodný obsah, ale sám hrá zombie hry, pácha trestnú činnosť v GTA a masakruje mimozemšťanov v Halo. Aspoň že to zakrýva hraním basketballu.

7. Tony Hawk (tonyinegypt)

Nie vždy môže byť človek vonku na skejte a preto si to Tony Hawk z času na čas kompenzuje na Xboxe, po boku Minecraftu, Halo a Mortal Kombatu. Vie, že je dôležité poznať konkurenciu a aj preto na jeho profile nájdete okrem vlastných hier aj konkurenčný Skate od EA.

8. Eminem (DEADJUNKIES)

Hovorí sa, že Eminemov gamertag na Xboxe je „Deadjunkies“. Či je to ale pravda, sa nedá potvrdiť. Čo je už ale potvrdené je, že rap god hrá na Xboxe a celkovo to vyzerá, že Xbox je konzola rapperov. Svoje gamertagy majú napríklad aj, ako som spomínal vyššie, Snoop Dogg alebo dokonca Lil Wayne.

9. Megan Fox (Speed Fister)

Niektoré celebrity, ako Megan Fox, majú viacero profilov. Jedným z nich bol Megan Fox 2009, megaslávny profil, ktorý bol však použitý len raz kvôli istej akcii. V rozhovore však táto slečna, ktorá sa môže objaviť aj v snoch, hovorí, prezradila, že jej gamertag je Speed Fister. A že má celkom obšírnu ponuku hier na Xboxe, o tom sa môžete presvedčiť sami. AC Syndicate, Fallout 4, Destiny a tak ďalej.

10. Kim Dotcom (MEGARACER)

Toto je skôr internetová celebrita, než televízna. Kim Dotcom založil milovaný MegaUpload, ktorý mu po pár rokoch zhabala FBI. A pretože sa američania voči občanovi cudzej zeme zachovali ako totálni ču*áci, nezostalo mu nič, než založiť MEGA. Na ktoré už FBI nemá. Okrem toho ho môžete dosť často zastihnúť, ako hrá Destiny. Ja neviem, mám pocit, akoby ho hral 25 hodín denne, 10 dní v týždni. Proste v Destiny ho vidíte furt a často postuje gameplay klipy, občas vo feede blikne nejaké to upozornenie na nový achievement, ale hlavne to je o tých gameplay klipoch.

Kim Dotcom

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *