Mass Effect: Andromeda bez Season Passu!

Mass Effect Andromeda

V dnešnej dobe je už pravidlom, že dobrá (aj zlá) hra má Season Pass a ten nás donúti investovať do hry viac. No pri Mass Effect Andromeda nás čaká zmena.

Ako odhalila EA, tak hra nebude mať Season Pass. Čaká nás teda jedna kompletná hra, ktorá bude kompletnou bez nutnosti si priplatiť za dodatočný obsah po vydaní. Pravda, nejaké DLC určite vyjdú, ale nemalo by ísť o príbehové rozšírenia. Na to už skôr poslúžia štyri knihy, ktoré budú sprevádzať hru niekoľko mesiacov. O knížkach sme vás informovali tu.

Mass Effect Andromeda Books

Absencia Season Passu však neznamená, že nový Mass Effect nevyjde v niekoľkých edíciách. Odhalené boli viaceré, niektoré aj s funkčným/nefunkčným modelom autíčka Nomad (líšia sa cenou). Tiež vyjdú edície DeluxeSuper Deluxe. To sú už edície, ktoré sme mohli vidieť pri športoch ako je FIFA, NHL alebo Madden NFL.

Štandardná edícia ponúkne bonusy v podobe unikátneho Deep Space Explorer brnenia, unikátny skin pre Nomad a nakoniec aj multiplayerový booster pack. Ten obsahuje 5x 50% XP Boostery, ktoré sa budú dať využívať v co-op multiplayeri. Deluxe edícia potom prináša unikátnu sadu štyroch zbraní Pathfinder Elite Weapon Set, ďalej Pathfinder oblek, Scavenger štít, obľúbenú vesmírnu opičku Pet Pyjak, digitálny soundtrack a multiplayerový deluxe launch pack. Ten nakopne váš multiplayerový postup. A nakoniec je tu Super Deluxe edícia, ktorá obsahuje všetko, čo bolo vymenované vyššie a obsahuje ešte aj Super Deluxe Booster packy dodávané po 20 týždňov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *